Movies
Ratings
1044
Gone GirlRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
SecretaryRated ★ 4.0
Mystic RiverRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
2046Rated ★ 1.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
The GrandmasterRated ★ 2.0
Ashes of Time ReduxRated ★ 2.0
Four Weddings and a FuneralRated ★ 2.0
ZodiacRated ★ 5.0
L.A. ConfidentialRated ★ 5.0