Titles you rated
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 3.0
Lucky LouieRated ★ 3.0- Three KingdomsRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0