Movies
Ratings
201
Il MareRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 5.0
The Spanish ApartmentRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
The ProposalRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Stuck in LoveRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
All for LoveRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 2.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.5
No Strings AttachedRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0