Titles you rated
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
A Culprit Among FriendsRated ★ 4.5- BodyguardRated ★ 3.5
Prince HoursRated ★ 2.5- My Love PatzziRated ★ 3.5
A Man's StoryRated ★ 4.5
TomatoRated ★ 3.5- Super RookieRated ★ 3.5
SangdoRated ★ 3.5- BossRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 3.5
JejoongwonRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Spring DayRated ★ 3.0
SandglassRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 3.5
RomanceRated ★ 3.5
Nonstop 1Rated ★ 3.5- Fairy CommiRated ★ 3.5