Movies
Ratings
57
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Ip Man 2Rated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 4.5
The ExperimentRated ★ 4.5
Fermat's RoomRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 0.5
FrozenRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5