Titles you rated
A Bug's LifeRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
AddictedRated ★ 1.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.0
The Age of AdalineRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 1.5
Rear WindowRated ★ 3.0
BoltRated ★ 2.5
WaterboysRated ★ 3.5