Movies
Ratings
347
UsRated ★ 4.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
The TuxedoRated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
MossRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.5