Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.5
Marie AntoinetteRated ★ 3.0
Anne of Green Gables Digest VersionRated ★ 3.0
The Boy from IpanemaRated ★ 1.0
Queen MargotRated ★ 3.0
Elizabeth: The Golden AgeRated ★ 2.0
Grace of MonacoRated ★ 1.5
The QueenRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 1.5
Diary of JuneRated ★ 3.0
The DuchessRated ★ 3.5
Another EarthRated ★ 3.5
Tale of CinemaRated ★ 3.0- My FatherRated ★ 3.0
Anna KareninaRated ★ 3.0
The ESP CoupleRated ★ 1.5
Fly, Daddy, FlyRated ★ 2.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 4.0
My Mother the MermaidRated ★ 4.0