Titles you rated
- Yona of the DawnRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 2.5
High KickRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 2.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.0
- SkinsRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.0