Titles you rated
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Try: A Miracle in UsRated ★ 3.5
BITCH X RICHRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
I AM A RUNNING MATERated ★ 2.0
Crushology 101Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Undercover High SchoolRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 2.5
Love ScoutRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0- Dog Days of SummerRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5