Titles you rated
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0