Titles you rated
The Old Man Who Was Reincarnated as a CatRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Encyclopedia of Pitiful CreaturesRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Interspecies ReviewersRated ★ 2.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0
WakakozakeRated ★ 4.0- Charingeon Jwippuldo Eobsjiman Season 2Rated ★ 4.0
- Charingeon Jwippuldo EobsjimanRated ★ 4.0
Unexpected BusinessRated ★ 3.5
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 4.0
Busted! Season 3Rated ★ 2.0
Busted! Season 2Rated ★ 2.0
Busted! Season 1Rated ★ 2.0
The Sound of MagicRated ★ 3.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 2.5