Series
Ratings
15
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.5