Titles you rated
MoanaRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0