Titles you rated
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 0.5
The MistRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0