Titles you rated
FuryRated ★ 4.5
FluRated ★ 0.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 0.5
MaleficentRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 0.5
HerRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 1.0
Sea FogRated ★ 0.5
Portrait of a BeautyRated ★ 5.0
The TreacherousRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 4.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.5
PunchRated ★ 1.5
The ConcubineRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0- WishRated ★ 0.5
Tokyo SpeciesRated ★ 0.5
CartRated ★ 0.5