Titles you rated
Being John MalkovichRated ★ 5.0
The Guard PostRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 5.0
Guns AkimboRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam NarrativeRated ★ 4.0
The Evil DeadRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
TedRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5