Movies
Ratings
15
The ThievesRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0