Titles you rated
Shutter IslandRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 2.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Leap YearRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
Morning GloryRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5