Movies
Ratings
148
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.5