Movies
Ratings
1113
After YangRated ★ 5.0
BombshellRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 2.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
CarnageRated ★ 3.5
Night Train to LisbonRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
GrassRated ★ 3.5
T2 TrainspottingRated ★ 3.5
Mistress AmericaRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 4.5
I, TonyaRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
The Motorcycle DiariesRated ★ 4.0
20th Century WomenRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.0