Movies
Ratings
379
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0