Titles you rated
Fashion KingRated ★ 1.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.5
Twenty AgainRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.5