Movies
Ratings
291
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 3.5
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
Jackie BrownRated ★ 3.5
Raging BullRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 4.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 4.0