Movies
Ratings
34
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
FarinelliRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.0
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 3.0