Series
Ratings
157
Big Little LiesRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 2.5
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.5
The Locked Room MurdersRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0
Logically Impossible! Detective Ryoko Kamizuru Is on the CaseRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 3.0- TRICK Shinsaku Special 3Rated ★ 3.5
- TrickRated ★ 4.0
- TRICK Shinsaku Special 2Rated ★ 3.0
- TRICK Shinsaku SpecialRated ★ 3.0
- TrickRated ★ 3.5