Series
Ratings
24
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 2.5
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0