Titles you rated
The DoubleRated ★ 3.5
Tony TakitaniRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.0
Vivre Sa VieRated ★ 3.5
IkiruRated ★ 4.0
JiseulRated ★ 4.0
SwayRated ★ 4.0
Uncle Boonmee Who Can Recall His Past LivesRated ★ 4.0
I'm Not There.Rated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 3.5
Animal TownRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
Frost/NixonRated ★ 2.0
White NightRated ★ 2.0
My Blueberry NightsRated ★ 2.5