Titles you rated
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Our Twisted HeroRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
UnderworldRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0