Movies
Ratings
535
EpitaphRated ★ 2.0
CocoRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 2.5- SawRated ★ 3.0
Closed NoteRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.0
Love in MagicRated ★ 1.5
The RestlessRated ★ 1.0
Love NowRated ★ 1.5
SaltRated ★ 2.0
Dancing QueenRated ★ 2.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
The Great BattleRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Conduct ZeroRated ★ 2.5