Movies
Ratings
361
Crush and BlushRated ★ 3.0
The Night of the UndeadRated ★ 3.0
As Tears Go ByRated ★ 3.0
CallRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.5
Don't Worry, He Won't Get Far on FootRated ★ 3.0
Still AliceRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 2.5
Infinitely Polar BearRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
Girl, InterruptedRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 2.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
PauletteRated ★ 3.0
Good Luck ChuckRated ★ 0.5
Rough NightRated ★ 3.0
Good bye, Lenin!Rated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0