Titles you rated
May 18Rated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.5
The Da Vinci CodeRated ★ 2.0
AlienRated ★ 3.0
AliensRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0