Titles you rated
- Men on a MissionRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
DoctorsRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 1.5
Empress CheonchuRated ★ 3.0
Operation ProposalRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.5
Dear HeavenRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 5.0
BloodRated ★ 1.0- You Are My DestinyRated ★ 4.0
- Precious FamilyRated ★ 4.0
- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 4.5