Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
CasperRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.5
SnowdenRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5