Titles you rated
A Most Wanted ManRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Death at a FuneralRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Finding ForresterRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
RayRated ★ 4.5