Movies
Ratings
1195
Blue ValentineRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 2.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 3.0
St. VincentRated ★ 4.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
RVRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 2.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 2.0
Basilicata coast to coastRated ★ 2.5
The Trip to ItalyRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5- HeartbreakersRated ★ 2.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 2.0
The GreyRated ★ 2.0
A Cinderella StoryRated ★ 1.5
Mountain PatrolRated ★ 4.5