Movies
Ratings
148
NightcrawlerRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Steins;Gate: The Movie − Load Region of Déjà VuRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
GodzillaRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5