Movies
Ratings
266
GlassRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 1.0
Jackie BrownRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 2.5