Titles you rated
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Truth BeneathRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.5
The King's Case NoteRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
BurntRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0