Titles you rated
MaterialistsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Wrong ParisRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.5
Ghostbusters: Frozen EmpireRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The PlotRated ★ 2.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
It Ends with UsRated ★ 3.5