Titles you rated
Ghost in the Shell: The New MovieRated ★ 5.0
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 4.0
The AbyssRated ★ 4.5
LifeRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 2.5
Star TrekRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
GodzillaRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - The Laughing ManRated ★ 5.0