Movies
Ratings
456
The PhoneRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 3.0
Point BreakRated ★ 3.0
Dirty DancingRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Superman IIRated ★ 3.5
The King and IRated ★ 3.0
GremlinsRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
The Addams FamilyRated ★ 2.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 1.5
Rocky IIRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
Conspiracy TheoryRated ★ 3.0
BeethovenRated ★ 3.5
Memento MoriRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0