Titles you rated
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0