Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 1.5
BridgertonRated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0