Movies
Ratings
448
Superman ReturnsRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Gangster SquadRated ★ 2.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
What Dreams May ComeRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
BenjiRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 1.0
Notting HillRated ★ 4.5
Up in the AirRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
FractureRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.0