Movies
Ratings
328
Wicked: For GoodRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 2.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 1.0
The MatchRated ★ 1.5
WickedRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 2.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5- CrescendoRated ★ 2.5
Fight ClubRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 2.0
In the Mood for LoveRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5