Titles you rated
 Love ActuallyRated ★ 5.0 Love ActuallyRated ★ 5.0
 Phone BoothRated ★ 5.0 Phone BoothRated ★ 5.0
 Minority ReportRated ★ 5.0 Minority ReportRated ★ 5.0
 ArrivalRated ★ 4.0 ArrivalRated ★ 4.0
 LimitlessRated ★ 4.5 LimitlessRated ★ 4.5
 PredestinationRated ★ 4.0 PredestinationRated ★ 4.0
 OblivionRated ★ 4.5 OblivionRated ★ 4.5
 WALL-ERated ★ 4.5 WALL-ERated ★ 4.5
 Men in Black 3Rated ★ 5.0 Men in Black 3Rated ★ 5.0
 Iron ManRated ★ 4.0 Iron ManRated ★ 4.0
 Scandal MakersRated ★ 3.5 Scandal MakersRated ★ 3.5
 The Great GatsbyRated ★ 5.0 The Great GatsbyRated ★ 5.0
 101 DalmatiansRated ★ 3.5 101 DalmatiansRated ★ 3.5
 Life Is BeautifulRated ★ 5.0 Life Is BeautifulRated ★ 5.0
 The Face ReaderRated ★ 3.5 The Face ReaderRated ★ 3.5
 District 9Rated ★ 4.5 District 9Rated ★ 4.5
 Miss GrannyRated ★ 5.0 Miss GrannyRated ★ 5.0
 The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0 The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
 2012Rated ★ 4.0 2012Rated ★ 4.0
 VeteranRated ★ 5.0 VeteranRated ★ 5.0