Movies
Ratings
759
SinkholeRated ★ 2.5
SpiritwalkerRated ★ 2.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 1.0
House of WaxRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 2.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The NunRated ★ 0.5- Green DaysRated ★ 3.5
The ClosetRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 2.0
CrawlRated ★ 2.5
GeostormRated ★ 3.0