Movies
Ratings
28
AssassinationRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.5
3 HeartsRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Final DestinationRated ★ 4.0
Room to RentRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.5- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0