Titles you rated
C'est Si BonRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5
I Am The KingRated ★ 3.5
The Karate KidRated ★ 2.5
Our Twisted HeroRated ★ 2.5
Fortune SalonRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 2.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
The Bank JobRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.5
HellboyRated ★ 2.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 3.5
CJ7Rated ★ 2.0
The Golden CompassRated ★ 2.5